Vrienden en sponsoren van Ponyclub Meppel

Sponsoren Zomerconcours 10 juli

1o juli organiseren wij het Ponyclub Meppel Zomerconcours. Omdat wij er een groot succes van willen maken zijn wij inmiddels gestart met het opknappen van ons hindernis-materiaal. Alle hindernissen worden schoongemaakt, geschuurd en voorzien van een nieuwe laag verf. De pony's kunnen straks niet meer om de hindernis heen. Ook zijn we enorm blij dat we al een aantal sponsoren hebben mogen vastleggen die een hindernis met eigen logo willen.

Mag jouw bedrijfslogo niet ontbreken op ons Zomerconcours, of op onze website en facebook klik dan op onderstaande knop, voor meer informatie en de contactgegevens.

 

Vrienden van Ponyclub Meppel

Begin 2020 hebben wij de Vrienden van Ponyclub Meppel in het leven geroepen.

“De ponytijd was onvergetelijk, ik kijk er met veel plezier op terug.”

“Ik zou graag af en toe uitgenodigd worden voor een gezellige activiteit.”

"Ik draag de ponyclub een warm hart toe.”

Steun onze club en profiteer

Door vriend van Ponyclub Meppel te worden steunt u onze ponyclub en krijgt u daar leuke voordelen voor terug, zoals minimaal eenmaal per jaar een uitnodiging voor een gezellige bijeenkomst én toegang tot het archief op deze website. Daar staan bijvoorbeeld alle foto's die wij in de afgelopen jaren hebben verzameld waaronder beeldmateriaal van ons lustrumfeest op 19-11-2019.

Voor slechts € 10,- per halfjaar ben je al vriend van onze Ponyclub. Meld je dus snel aan!

Maak gebruik van onderstaand formulier, door er op te klikken. Je kunt het formulier mailen of op de Manege inleveren.

 

Sponsoren van Ponyclub Meppel

Zonder sponsoren zouden we waarschijnlijk geen bestaansrecht hebben dus zij mogen op onze website niet ontbreken:

Allereerst onze websitebouwer, Marc Hoppen

Marc Hoppen

websites - drukwerk - video - presentaties - animaties

Hosting en beveiliging van onze website mogelijk gemaakt door:

Net Unity

hosting - website - cloud diensten - systeembeheer - telefonie

Dan een zeer gewaardeerd oud-lid. Niet alleen omdat ze met haar bedrijf vriend van de Ponyclub is maar ook omdat Jennifer Wessels Boer -Barelds nooit nee zegt als we op het laatste moment vragen of ze de lessen wil overnemen.

Praktijk Experts

Strategisch partner in innovatief onderwijs

Sponsoren lustrumfeest 2019

Bij het organiseren van ons lustrumfeest in 2019 hebben we mogen ervaren hoeveel bedrijven ons een warm hart toedragen.
Deze sponsoren willen we ook graag vermelden:

logo-2019-sponsorlijst-Lustrum-CT01_Ponyclub-Meppel